Loading...

ضدعفونی محل کار

محل کار؛ نیازمند پاکیزگی و سلامت است.

محل کار؛ محلی برای کسب درآمد سالم است.

محل کار؛ برای سلامتی کارکنان نیازمند ضدعفونی کردن است. 

 کارشناسان متخصص و مجرب ما برای حفظ بهداشت و سلامت محل کار شما؛

با استفاده از مواد ضدعفونی کننده مورد تایید سازمان غذا و دارو

و بر اساس دستورالعمل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

آماده ارائه مشاوره و خدمت می باشند.

اهمیت و ضرورت ضدعفونی محل کار

برای ضدعفونی محل کار می توان بر اساس میزان مراجعه کنندگان، محل کارها را به 2 دسته عمده تقسیم کرد: یکی؛ محل کارهایی که چندان مراجعه کننده ای ندارند و صرفا رعایت بهداشت کارکنان حائز اهمیت هست و دومی؛ محل کارهایی که حضور مراجعه کنندگان متعددی را در طول مدت زمان کاری دارند و روزانه با ارباب رجوع سر و کار دارند.

1.ضدعفونی "محل کار بدون ارباب رجوع"

شرکت های خصوصی، دفاتر فنی، تولید محتوا و پشتیبانی خدمات اینترنتی، بسیاری از بخش های فروشگاه های مجازی و شبکه های فروش اینترنتی، سازمان های ستادی و مدیریتی و ... عمدتا "محل کار بدون ارباب رجوع" محسوب می شوند. ضدعفونی "محل کار بدون ارباب رجوع" با همکاری کارکنان و نظارت مدیریت مجموعه به آسانی قابل انجام است.

هر چند که در این مکان ها به صورت مشخص ارباب رجوع مراجعه نمی کند، ولی به دلیل رفت و آمد خود کارکنان، قابلیت آلوده شدن به انواع ویروس ها و میکروب ها را دارد.

2.ضدعفونی "محل کار با ارباب رجوع" 

نهادها و سازمان های دولتی مثل وزارت خانه ها و ادارات دولتی، بانک ها، دفاتر خدماتی، دفترخانه ها، رستوران ها، مراکز خرید، فروشگاه ها، سالن های ورزشی، آرایشگاه ها و پیرایشگاه ها، سالن های زیبایی و ... عمدتا "محل کار با ارباب رجوع" محسوب می شوند. ضدعفونی "محل کار با ارباب رجوع" بسیار مهم است چرا که در صورت آلوده شدن این مکان ها به ویروس ها و باکتری ها، علاوه بر انتقال آن به سایر مراجعه کنندگان به راحتی می تواند کارکنان را نیز مبتلا کرده و علاوه بر خسارت های جانی باعث زیان های مالی متعددی نیز بشود. 

نکته قابل توجه در ضدعفونی "محل کار با ارباب رجوع" ورودی ها و خروجی های مشخص و قابل کنترل این مراکز هستند. مدیران بهداشتی این مراکز علاوه بر ضدعفونی کردن سطوح، فضا و حتی سیستم های تهویه مطبوع و هواساز این مکان ها، می بایست تدابیر لازم برای کنترل و ضدعفونی کردن مراجعه کنندگان را در مبادی ورودی این گونه محل کارها در نظر بگیرند.

برگشت به بالا