Loading...

قوانین و مقررات

 قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی مواد ضدعفونی کننده 

ورود کاربران به این وب‏‌سایت و ثبت سفارش در آن، به‌ معنای آگاه‌ بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه می‌باشد. چنانچه در آینده در قوانین، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود.

حریم شخصی کاربران

این فروشگاه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. بنابراین فروشگاه اینترنتی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کرده و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، فراهم نماید.

مالکیت معنوی

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى مشتریان عرضه شده است و مالكیت‌معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه استفاده از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری منوط به دریافت اجازه‌نامه كتبی می‌باشد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.

روزهای کاری

روز‌های کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17:00 و پنجشنبه 9 الی 13 می‌باشد. روزهایی که در تقویم رسمی‌ جمهوری اسلامی ایران تعطیل است، در فروشگاه مواد ضدعفونی کننده نیز تعطیل و روز غیر کاری محسوب می شود ولی سفارش در تمام ساعات شبانه روز بلامانع می باشد و بر اساس زمان ثبت سفارش در صف پردازش قرار داده می شود.

شرایط تحویل کالا

مشتری موظف است در هنگام دریافت سفارش در حضور پیک و یا مامور تحویل سفارش، اقلام سفارش را با فاکتور مطابقت نماید و از صحیح و سالم بودن کالا مطمئن شود و پس از تایید موارد مذکور، سفارش خود را تحویل بگیرد. بدیهی است تائید و تحویل سفارش توسط خریدار، به منزله دریافت سفارش به صورت سالم و کامل تلقی گشته و پس از آن فروشگاه اینترنتی مواد ضد عفونی کننده هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت و خریدار حق هرگونه اعتراض و شکایت را از خود نسبت به تعداد اقلام سفارش و سلامت کالا سلب می‌نماید. درصورت مخدوش بودن سفارش ضمن تماس با واحد پشتیبانی و ارسال عکس سفارش مخدوش، از دریافت سفارش خودداری نموده و آن را مرجوع نمایید.

مشاوره رایگان

فروشگاه اینترنتی مواد ضد عفونی کننده برای مشتریان خود امکان مشاوره آنلاین را فراهم آورده است. لازم بذکر است که پیشنهاد‌های مطرح شده از سوی مشاور صرفا جهت راهنمایی شما می باشد و انتخاب شما ملاک عمل، پرداخت و تحویل اجناس است.

روش سفارش‌گیری

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت، به‌ وسیله ثبت کد سفارش در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. این فروشگاه، همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.
در صورتی که موجودی محصولی درفروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش، برای فروشگاه اینترنتی محفوظ است و مشتری می‏‌تواند به انتخاب خود، محصول دیگری را جایگزین نموده و یا درخواست استرداد وجه نماید.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
فروشگاه اینترنتی ممکن است بنا به سیاست‌های کاری خود، نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند ولی تعهد می‌نماید کلیه سفارش‌‏های ثبت شده  که هزینه آن قبل از توقف سفارش‌‏گیری پرداخت شده باشد، پردازش و ارسال گردد.
این فروشگاه همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. اما بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل و نقل و یا اداره پست میباشد.

اولویت ارسال کالا

از آنجا که در فروشگاه مواد ضد عفونی کننده امکان خرید به دو صورت آنلاین و تلفنی مهیا بوده و شرایط پرداخت وجه کالای خریداری شده درب منزل " ویژه شهر تهران" وجود دارد ، به اطلاع خریداران محترم میرساند، اولویت ارسال کالا با مشتریانی میباشد که خرید خود را نهایی کرده و مبلغ کالا را به صورت آنلاین و یا واریز وجه به حساب یا کارت پرداخت کرده باشند. بدیهی است ارسال کالا برای مشتریان محترمی که خرید خود را نهایی نکرده و فقط اقدام به ثبت سفارش نموده و مبلغ کالا را پرداخت ننموده اند ، در صورت اتمام موجودی کالا انجام پذیر نبوده و ثبت سفارش کالای مورد نظر لغو خواهد شد.

روش قیمت گذاری

روش قیمت‌‏گذاری در فروشگاه آنلاین مواد ضد عفونی کننده مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده بوده و کالاهای عرضه شده در فروشگاه تماماً اورجینال و با بالاترین کیفیت میباشد و متناسب با شرایط کالا و شرکت تولید کننده کالا قیمت گذاری شده و الزاماً پایین تر بودن قیمت در برخی از سایت ها نشان دهنده خدمات بهتر نمی باشد.

هشدار بسیار مهم

با توجه به اینکه کالاهای ضدعفونی کننده به دلیل مسایل بهداشتی بعد از تحویل به مشتریان محترم غیر قابل عودت می باشند ، خواهشمند است هنگام دریافت جنس خریداری شده ، کالا را به دقت بررسی نموده و در صورت مشاهده هرگونه مشکل با واحد فروش تماس تا نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام مقتضی صورت پذیرد . بدیهی است چنانچه بعد از دریافت کالا نسبت به آن اعتراضی وجود داشته باشد، فروشگاه مواد ضد عفونی کننده از بازپس گیری و یا تعویض کالا معذور می باشد.

 روش های پرداخت 

پرداخت آنلاین

• شما می توانید مبلغ فاکتور خود را از طریق درگاه اینترنتی آنلاین پرداخت نمایید.
• پس از پرداخت آنلاین، سفارش شما در وضعیت "تسویه مالی" قرار می گیرد و سیستم برای شما "رسید پرداخت" صادر می نماید.
• مشتریان محترمی که آدرس تحویل سفارش آنان خارج از شهر تهران است، برای قطعی شدن سفارش، می بایست مبلغ فاکتور را قبل از ارسال پرداخت نمایند.

 پرداخت به پیک

• شما می توانید سفارش خود را قطعی کنید و پس از دریافت سفارش مبلغ فاکتور را به صورت نقدی به پیک پرداخت نمایید.
• در این روش، هنگام ثبت سفارش نیاز به پرداخت نمی باشد و مشتریان محترم مبلغ فاکتور را هنگام دریافت سفارش به پیک پرداخت می نماید. (در این روش پرداخت هزینه ارسال سفارش ۲۰ هزار تومان می باشد)
• لازم به ذکر است که این روش پرداخت فقط برای مشتریانی که آدرس تحویل سفارش آنان شهر تهران است، قابل استفاده می باشد. 
 

 روش های ارسال 

ارسال رایگان در شهر تهران

•  هزینه ارسال سفارش های شهر تهران که مبلغ آن بیشتر از 500 هزار تومان باشد، رایگان انجام می شود.
• هزینه ارسال سفارش های شهر تهران که مبلغ آن کمتر از 500 هزار تومان باشد، 30 هزار تومان است.

 ارسال خارج از شهر تهران

• هزینه ارسال سفارش های خارج از شهر تهران، بر عهده خریدار است. 
• سفارش های خارج از شهر تهران، پس از پرداخت مبلغ سفارش قطعی محسوب می شوند.
• سفارش های خارج از شهر تهران، توسط شرکت های باربری ارسال می شوند و فقط هزینه ارسال سفارش تا باربری (کرایه شهری داخل تهران) رایگان است.

هشدار بسیار مهم

با توجه به اینکه کالاهای ضدعفونی کننده به دلیل مسایل بهداشتی بعد از تحویل به مشتریان محترم غیر قابل عودت می باشند ، خواهشمند است هنگام دریافت جنس خریداری شده ، کالا را به دقت بررسی نموده و در صورت مشاهده هرگونه مشکل با واحد فروش تماس تا نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام مقتضی صورت پذیرد . بدیهی است چنانچه بعد از دریافت کالا نسبت به آن اعتراضی وجود داشته باشد، فروشگاه مواد ضد عفونی کننده از بازپس گیری و یا تعویض کالا معذور می باشد.

نظرات
    برگشت به بالا